Watch Dogs Update v1.06.329+Crack Fix’ler ve 13(+2) DLC’ler Hızlı Torrent İndir

Watch Dogs [RELOADED] – FULL – indir – Torrent Download – PC

Yama önceki tüm güncellemeleri barındırıp oyunun RELOADED ve BlackBox ile diğer tüm Repack ve tabi ki de Watch Dogs: Bad Blood DLC sürümüyle de tamamen uyumlu! Ayrıca save dosyanızı kaybetmemek için ise sürümünüz hangisi ise o crack’i yapın mutlaka!

Düzeltilenler Listesi:

Watch_Dogs – New PC Update Released, Improves Performance On Recent Graphics Cards
October 27, 2014:

Well here is a nice surprise. Ubisoft has just released a new update for the PC version of Watch_Dogs. According to the changelog, this patch improves performance on more recent models of cards (and as the French company noted, 770 and onwards GPUs will see better improvements). This patch will be auto-downloaded from UPLAY, and you can view its complete changelog below.

Watch_Dogs PC Update Changelog:

• Better performance on more recent models of cards.
– 770 onwards will see better improvements.
• Moved all resource creation to an exclusive worker thread.
• Changed technique used for updating texture mipmaps in Ultra textures mode.

KURULUM:

1.Dosyayı indirdikten sonra (işlemlere başlamadan önce anti-virüs yazılımı varsa kapatın,çünkü crack dosyalardan birini tehdit olarak görüp engelleyebilir) çıkan dosyalardan Update and DLC klasöründeki tüm klasörleri kopyalayıp oyunun kulu olan yere atın.
2.Ardından ise eğer oyununuz RELOADED’in Watch Dogs: Bad Blood DLC’ise Crack RELOADED adlı klasörün içindeki tüm dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olan dizine yapıştırarak Crack işlemini yapın.

admin Hakkında