TorrentSel.Net İletişim İstek-Öneri ve Kırık Link Bildirici Hata Giderildi ve Site Kullanımı

Sitemizin daha kullanışlı olabilmesi için sizlerden yardım talep ediyoruz. Biliyoruz ki çoğu sitelerde aldığınız torrentler kırık hatalı vs. sorunlar çıkartıyor. Bizim elimizden de olmayan bu sorunlar sitemizden de hata verirse öncelikle yapmanız gereken sorunu bize bildirmenizdir. sorun bize ulaşır ulaşmaz gün içerisinde derhal değiştirilir.

Bunun yanısıra istek, öneri, şikayetlerinizi bize ulaştırırsanız memnun kalırız. Sitemizde herşey var demiyoruz. Bu sektörde yeniyiz bu yüzden gelişmesinde katkınız olsun istiyorsanız bize aradığınız torrenti bildirmeniz yeterli olacaktır. Birçok kategori de torrenti bulmanızı kolaylaştıracak menüler oluşturduk. İsabetli aramalar gerçekleştirmeniz için gelişmiş arama motorlarını ekledik.

Tüm bunlar dışında kafanıza takılan bir şey varsa yada bizimle direkt bağlantı kurmak istiyorsanız iletişim kısmını kullanın.

Bunları nerden mi bildireceksiniz. Footer kısmında “destek” paneli altında “iletişim”, “kırık link bildir” ve “istek öneri” kısmından gerekli sayfaları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
———————
TorrentSel.Net Ekibi…

admin Hakkında