Stronghold 2 [CODEX]- Full Hızlı Strateji Oyun Torrentleri İndir DownloadStronghold 2[CODEX] |Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir – PC

Açıkçası, Crusader oynadığım en iyi RTS oyunlarından biriydi diyebilirim. Uzun zamandır ise sağlam bir RTS oyunu oynadığımı söyleyemeyeceğim, StarCraft’ı bu kategoriye dahil etmek istemiyorum çünkü ben bol detaylı, bol bina yapımlı bir RTS oynamayı özledim!

Bu sebeple Crusader 2 gerçekten önemli bir oyun, hem epey durulan RTS türünün ayakta durması açısından, hem de efsanevi serinin devamı açısından. Şimdi, önceden belirteyim, oynadığım sürüm Pre-Alpha sürümü olduğundan, doğal olarak pek çok hata ve bug var fakat bu önemli değil, sonuçta puan vermiyoruz, oyunun nasıl bir şey olacağına dair fikirlerimizi yazıyoruz.

Crusader 2 yepyeni bir 3D motorla birlikte geliyor, bu oyun alanında her tarafa hakim olabiliyoruz demek, yani tam üç boyutlu bir kontrolümüz var. Bu özellik önceki Crusader’da olmayan bir özellik olduğundan, epey önemli. Özellikle kalenizi yaparken her tarafına bakabiliyor olmanız planlama açısından işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Oyunun kale yapma mekanikleri, bu sayede çok gelişmiş. Eskiden zevkle kullandığımız kuşatma tuzakları ve birimlerinin sayısında hatıra sayılır derecede bir artış var. Eğer eski Crusader’da düşmanlarınızın kafasına kızgın yağ, kezzap falan atmayı sevdiyseniz, bu oyunun size sunduğu çeşitli sadistik opsiyonlara bayılacaksınız diyebilirim. Sonuçta Haçlı döneminden bahsediyoruz, her şey çok vahşi ve tehlikeli.

Yeni grafik motoruyla bütün bunların detaylarını şahane bir şekilde görebiliyorsunuz tabii ki. Atılan okların duvarlardan geri sekmesi,duvarların yıkılması ve askerlerinizin duruma göre farklı silahlar kullanması gibi detaylar gerçekten Crusader’ın zevkini kat ve kat arttırmış diyebilirim.

Ben bütün ufak detayları izlemekten inanılmaz keyif aldım. Üstelik oyun bunların hepsini epey gerçekçi bir fizik motoru eşliğinde yapınca, bayıldım diyebilirim.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Pentium 4 2.8GHz ya da Athlon 64 3000+
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 5 GB
Ekran kartı :GeForce 6600 ya da Radeon X1050(+256MB)
DirectX :DX 9
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Core 2 Duo E4500 2.2GHz ya da Athlon 4850e Dual Core
RAM : 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 5 GB
Ekran kartı :GeForce 9600 GSO 512MB ya da Radeon HD 3800 serisi(+512MB)
DirectX :DX 9

admin Hakkında