Rooster Teeth vs Zombies [FANİSO]- FULL Hızlı Oyun İndir Oyna


Rooster Teeth vs Zombiens [FANİSO]- FULL Hızlı Oyun İndir Oyna

Zombien baş belası çoğunlukla istemeden, horoz diş studio indi vardır. Bu sen ve RT kadrosuna kendi saldırı hayatta kalmış.

Tanımlanamayan uçan nesne haline geldikten sonra (bir uzay gemisi olduğunu) tanımlanan topraklı nesne horoz diş stüdyo, Lejyon zombi uzaylılar (Zombiens) start doğrama geliyor, kalbinde sağ ve tüm stüdyoda düşman olsun. Altı oynanabilir karakterler bulmak ve ne bir gün Zombiens bir artış bilinen olacak hayatta kalmak için kadrosuna horoz dişleri ile ekip, biri olarak size kalmış. Mümkün olduğunca uzun bir süre en azından.

Bu aksiyon/strateji oyunu, Studio çeşitli randomize durumlarda ortasında hayatta kalmak zorunda kalacak: rasgele (sekiz horoz dişler kadrosuna oyunda, her biri kendi benzersiz VO seçilmiş), parti üyeleri destek rasgele silah, rastgele zombien dalgalar, rastgele işçiliği materyal ve daha fazlası. Ne zaman stüdyoda adımını alacaksın bilemezsin ama yaşadığın süreye en iyi yapmak zorunda kalacağız.

Hayatta kalmak için gerek silah silah dağıtıcılar olsun, tuzak kurmak, savunmasını oluşturmak konum ve Zombiens yok ve seni köşeye, iç organlarını yemesinden hareket halinde kal.

Minimum Sistem Gereksinimi

XP/Vista/Windows 7/Windows 8
Processor: 1.7+ GHz or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 500 MB available space

admin Hakkında