NGC Cosmos Bir Uzay Serüveni -Bölüm (1-10)- Boxset- TrDublaj- Hızlı Torrent İndir


Ngc Cosmos Belgesel dizisi, sitesinden 1080p ekran kaydı olarak yapılmış olup gerçek 1080p değildir fakat görüntü tatmin edicidir. Haluk Bilginer seslendirmesidir.

BÖLÜMLER

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Samanyolu’na Bir Bakış
Carl Sagan’ın 1980’lerde sunduğu Cosmos’un takipçisi olan yılın en büyük televizyon olayı evrenin uzak köşelerindeki yeni dünyaları keşfe çıkıyor

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Yaşam Nehirleri
Hayat dönüşüm demektir… Milyonlarca yıllık zaman zarfında yaşamın nasıl dönüşüm geçirdiğini bu bölümde izleyin.

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Bilginin Gücü
Pek çok kuyruklu yıldıza ev sahipliği yapan Oort Bulutu’na yolculuk ettikten sonra bir kuyruklu yıldızın milyonlarca yıllık öyküsünü izleyeceğiz.

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Gökyüzü Hayaletleri
Işığın, zamanın ve yer çekiminin evren algımızı nasıl değiştirdiğini keşfedin.

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Aydınlıkta Saklanmak
Işığın, bilimin temel kurallarını öğrenmeden önce farkında olmadığımız ve cosmos hakkında bize verebileceği eşsiz bilgileri keşfedin.

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Daha Derine
Bilim, çevremizdeki görünmezlik perdesini ortadan kaldırıyor. Sunucu Neil bile atomların bir araya gelmesiyle oluşmuş görünebilen bir varlık…

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Temiz Oda
Dünya çalkantılı gençlik döneminin nasıl oluştuğuna dair olan izleri ortadan kaldırmış. Peki gezegenimizin gerçek yaşını nasıl öğrenebiliriz?

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Güneşin Kardeşleri
Pleiades Takım Yıldızı insanlığın çeşitli paradoksları keşfetmesini sağlayan bir yol oldu. Güneş’in “modern” kardeşlerini yakından tanıyın…

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Elektrik Çocuk
Dahi Albert Einstein ve bugün kullandığımız akıllı telefonların ilk adımını atan Michael Faraday’in bugün sahip olduğumuz yüksek teknoloji ve elektronik iletişime güneş sistemindeki uydular sayesinde nasıl öncülük yaptıklarına tanık olun.

Cosmos: Bir Uzay Serüveni: Kayıp Dünyalar
Geçmiş, bir gezegendir, hatta bir sürü.. Geçmişi yeniden hayata döndürüp Hayal Gemimizle çıktığımız çeyrek milyar yıl sonra ki Dünya’ya yolculuğa eşlik edin.

admin Hakkında