NBA 2K13 [PSP]- Hızlı Torrent Oyun İndir


6.XX Firmware’de çalışıyor.
ISO
1,65 GB

Spor oyunlarını seven her oyuncu EA Sports tarafından yapılan NBA Live oyunlarından birisini mutlaka oynamıştır. 90’ların sonu 2000’lerin başında süren NBA ve FIFA egemenliğini, bir taraftan Konami tarafından yapılan PES diğer taraftan 2K Sports tarafından yapılan NBA oyunlarının oyuncularla buluşmasıyla sonuna gelinmiş oldu. Bunun sonucu olarak da, EA radikal kararlar alarak bir zamanlar tekelinde olan spor türünde değişikliklere gitmeye başladı. Bunun en güzel örneğini FIFA serisinde görebilirsiniz.

Özellikle son 3 yıldır çıkan FIFA oyunları PES’i koltuğundan etmeyi başardı. Ancak bu durumun NBA serisinde de yaşandığını söylemek zor. Özellikle bu kadar farklı firmanın bulunduğu bir sektörde yenilik yapmadan sürekli aynı yemeği fırınlayıp tekrar oyuncuların önüne sunmak, çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bu durumu başarabilen tek oyun, COD serisi. Yıllardır, aynı yemeği yiyip duruyoruz. Bakalım ne kadar daha devam edeceğiz yemeye.

Ve basket…
NBA 2K serisi tartışmasız NBA oyunları içinde şu ana kadar yapılmış en iyi oyunlara sahip. Burada bütün NBA oyunlarından bahsediyorum. Özellikle konsol cephesinde şu anda gerçekten çok başarılı gidiyor 2K. Oyuna gelen yenilikler ile oyuncuların, özellikle spor oyunları severlerin gönlünü mest etmiş durumda. Peki nedir bu NBA 2K’da olanlar?

2K11’de bulunan ve Micheal Jordan’ın hayatını anlatan mod, 2K12 ile my player olarak değiştirilmişti. Kendi oyuncumuzu çok geniş olmasa da, iyi tasarlanmış karakter ekranında yaratıp, kariyer basamaklarını bir bir tırmandığımız bu modda, NBA Draft’larında iyi bir takım tarafından keşfedilebiliyordunuz. Özellikle geçtiğimiz yıl daha iyi hale getirilen yapay zekaya karşı kariyer mücadelesi veriyoruz. Yaptığınız maçlardan sonra aldığınız SP puanları ile karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Bunun yanında takım koçunuz ile ikili görüşmelere girebilirsiniz. Bu konuşmalar takım arkadaşınız ya da kendi hakkınızda olabildiği gibi basın ile ilgili de olabilir. Oyuna eklenen diğer bir özellik ise “Signature Skills” olmuş. FIFA ve PES’de bulunan oyuncunun kişisel özelliklerini belirten kartları hepiniz bilirsiniz. İşte tıpkı buna benzer bir sistem var. Diğer bir güzel özellik ise önceki oyunlarda da bulunan “Legend Trainin Camp”. Gelen yenilik ile artık para verip oyuncunuza yetenek puanı kazandıramıyorsunuz. Kendiniz, hareketleriniz üzerinde çalışmalı ve geliştirmelisiniz.

admin Hakkında