Dreamfall Chapters Book One: Reborn [FLT] FULL Hızlı Torrent İndir


Dreamfall Chapters Book One: Reborn [FLT] FULL | Torrent indir | HIZLI indir

Arcadia dünya paralel ve denge var bizim ile. Bu kaos, Stark bir denge ve sihirli bir dünya, dünya bilim ve sipariş var. İkiz dünyalar arasındaki denge, kaos ve düzenin Arcadia ve Stark arasında enerji kanalları Guardian tarafından izledi.
Bazı insanlar dünya arasında serbestçe hareket edebiliyoruz. Bu özel kişilerin değiştiriciler denir. Orada değil birçok sol ve o kim kayması olabilir güçlerini de gizleyebilirsiniz.

Bazı insanlar farklı bir şekilde kendilerini aynı anda iki yerde mevcut diğer dünyalara rüya seyahat edebilirsiniz. Onlar hayalperest denir.

Dreamfall bölümleri de en uzun yolculuk destan yeni oyuncular ve hayranları için tanıtımı sırasında hayalperest döngüsü ve Zoë, hayalperest, sürükleyici hikayesi sona erdi.

Revisiting tanıdık yerleri ve karakterleri ve yeni yerler ve sesler, yeni yüzler, yeni oyun mekaniği, yeni heyecanlar ve zorluklar tanıtımı, Dreamfall bölümleri destansı bir yolculuğa oyuncu alır — Stark, gizemli ve rüya gibi Storytime, Arcadia’nın büyülü manzara aracılığıyla distopik cyberpunk gelecekten.

İnanç, umut ve değişim hakkında bir hikaye içinde biz yapmak seçimler ve gönderilmemiş olan insanlar hakkında olmak için oyuncular bu fantastik dünyalar ve olgun Temalar üç oynanabilir karakterler gözüyle inceleyeceksiniz.

Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi:Windows XP, Vista, 7, 8

Processor: Core 2 Duo 2GHz

Memory: 3 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000

DirectX: Version 9.0

Hard Drive: 3 GB boşluk

admin Hakkında