Dead Rising 3 [REPACK]- Full Hızlı Torrent Oyun İndir Oyna


Dead Rising 3 [REPACK]- Full Hızlı Torrent Oyun İndir Oyna Downoad
NOT: Oyunun açılması için DX11 ekran kartı zorunludur ve 64 bit işletim sistemi gereklidir! REPACK sürümü Blackbox gibidir, oyunun gereksiz dosyalarını siler, sinematiklerdeki video kalitesini düşürür, fazla dil dosyalarını vs atar ve sıkıştırma işlemi yaparak kaplanan alanı azaltır.

Capcom’un ortaya çıkarmış olduğu Dead Rising serisine bir yenisi ekleniyor. İlk olarak 2006 yılında çıkmış olan Dead Rising ile birlikte oyun dünyasına yeni bir yapım eklenmişti. Bu oyunda Capcom çok güzel bir olayı başarmıştı. Zombilerin her tarafı sardığı bir dünyada canlı kalabilmiş insanları kurtarırken, aynı zamanda kendimizi de korumamız gerekiyordu. Zombi kelimesi söylendiğinde insanlar genelde korkunç bir şey beklerler ancak bu oyunda korkunun yerini eğlence alıyor.

Hem zombilerle savaşıyoruz, hem de kendimize araç gereç, malzeme bularak yeni eşyalar yapıyoruz. İşte oyuncuların tam olarak keyif aldığı kısım burası oluyor. Yapabileceğiniz eşyaların pek de kısıtlı olduğu söylenemez. Etrafta pek çok nesne bulunuyor ve sizler de bunların birleşip birleşmediğini merak ediyorsunuz. Bu süreç içerisinde hikaye de akışına göre ilerliyor ve bir bakıyorsunuz, kendinizi tamamen oyuna kaptırmışsınız. İkinci oyun ile birlikte aynı olay devam etti ve yeni karakterler, yeni mekanlar, yeni eşyalar ile oyun daha da şekillendi.

Şimdi ise, önceden çıkmış olan küçük oyunların aksine yepyeni bir Dead Rising geliyor. Dead Rising 3 ismiyle çıkacak olan yeni oyunda, bambaşka bir dünya yer alıyor. Önceden neşeli yapısıyla bilinen Dead Rising, bu oyunla birlikte daha karanlık bir dünyaya bürünüyor. Open World türünde olacak olan üçüncü oyunda baş karakterimiz Nick Ramos olacak ve olaylar Fortune City’nin 10 yıl ilerisinde yer alacak.

Karakterimizin amacı bu zombi yığınının bulunduğu Los Perdidos’tan kaçmak olacak. Bunu yaparken canlı kalanları bulacaksınız ve onlarla takım olacaksınız. Siz bunları yaparken hükümet de bir taraftan zombilerin bulunduğu bölgelere bombalar yağdıracak ve sizler de bu bölgelerde yer alacaksınız.

Bu versiyon aşağıdaki DLC paketlerini beraberinde getirir;

• DLC Content Apocalypse Edition:

• Untold Stories of Los Perdidos: Operation Broken Eagle

• Dead Rising 3 – Fallen Angel

• Dead Rising 3 – Chaos Rising

• Dead Rising 3 – The Last Agent


Minimum Sistem Gereksinimi

OS: Windows 7 64-bit edition, Windows 8 64-bit edition

Processor: Intel Core i3-3220 @ 3.30GHz (or Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3.00 GHz or higher

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 570 / AMD Radeon 7870 or higher

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Hard Drive: 15 GB boşluk

Sound Card: DirectX 11 Compatible sound card

admin Hakkında