Autodesk AutoCAD 2017 64 Bit Full Hızlı Torrent İndir Download
Çarpıcı tasarımlar oluşturun kapı® yazılımları, verimlilik araçları ile belgeleme çalışmaları hızlandırmak.

Yeni ne var:
2B çizim ve tasarım yapacak, AutoCAD son sürümü yenmek için zor olduğunu hepimiz İçin AutoCAD – 3D çizim geliştirmek. Ama 3D bu özelliklere gelince, ancak eksik. Şimdi daha Autodesk, daha kaliteli ürünler zaten LT oldukça pahalı bir seçenek bulmak için bu küçük işletmeler bir miktar ama 3D çok yönlülük almak için bir sürü ödemek biliyoruz, daha temel 3D seçenekleri görmek isteriz.
Eğer AutoCAD LT uzun zaman bir kullanıcı iseniz – Klasik Çalışma alanı görünümünü geri getir, o zaman Klasik Çalışma alanı görünümü artık (abonelik planı üzerinde o hala geçiş yapabilir) 2016 sürekli sürümünde kullanılabilir diye üzülüyor olacaksın. Yeni çalışma alanı arayüzü eski bir sürümden sonra yükseltme yapıyorsanız yine yazılım ile verimli olmak için öğrenme biraz zaman harcamak gerekecek kadar önemli ölçüde farklıdır. Autodesk modern ve daha verimli bir arayüz” doğru “doğal bir evrim olarak görüntüle kaldırmak için bu kararı işaret ederken, bunu isteyenler için Seçenek geri dönüşünü görmek istiyoruz.
Eğer yeni bir dönüm takılıyorum Autodesk mevcut gerçekten fakir lisans yönetim kurulum ve neredeyse hiçbir desteği – dijital Hak Yönetimi geliştirmek ve desteklemek. 2016 sürümde, zaten Autodesk hesabı” yükleme seçeneği var kullanma “yazılımı yüklemeye çalışırken, mevcut hesap Autodesk kimliklerini kullanarak yeni lisansları aktive edemediler şikayet müşteri numarasını bulduk. Tek çözüm yazılımı deneme sürümlerini kaldırmak ve yeni oluşturulan Autodesk KİMLİĞİ altında yeniden yapıldı. Umarım biz bu kurulum sürecini iyileştirmek olacağını bir kez 2017 sürüm alır.

Hakkında Autodesk:
Autodesk insanların hayal, tasarım ve daha iyi bir dünya yaratmak yardımcı olur. —Dijital sanatçılar, öğrenciler ve hobi tasarım uzmanları, mühendisler ve mimarlar—herkesin kendi yaratıcılığı kilidini ve önemli sorunları çözmek için Autodesk yazılımlarını kullanıyor.

Dosya Boyutu: 2.24 GB
Dil: İngilizce

admin Hakkında